Zaręczyny

Mowa oświadczynowa

Przemowa oświadczynowa to słowa, które wypowiadasz przed poproszeniem kobiety o rękę. Jest to wypowiedź mająca na celu sprecyzowanie twoich uczuć wobec niej oraz wyjawieniem powodu, dla którego pragniesz by to właśnie ona została twoją żoną. Podczas przemowy opowiadasz też o wspólnie spędzonym czasie ze swoją ukochaną i wspominasz najszczęśliwsze chwile i momenty.

Uważaj jednak, by twoja wypowiedź nie przerodziła się w stek mdłych i wyświechtanych banałów. Słowa musza pochodzić prosto z serca, ale muszą być przemyślane, a wypowiedź przećwiczona - wtedy zrobisz niesamowite wrażenie.

Wielu myśli, że oświadczyny to formalność, że bez względu na to co powiedzą - w odpowiedzi dziewczyna i tak rzuci im się w ramiona. Pewnie w większości wypadków tak jest, ale niechlujne oświadczyny generują wiele niebezpieczeństw dla przyszłości związku. Kobieta to zmienna istota, a męska konkurencja nie śpi. Pewnego dnia możesz obudzić się rano i zobaczyć pierścionek zaręczynowy na stole wraz z pożegnalnym listem.

Poniżej prezentujemy klika sposobów na przemowę oświadczynową. Możecie się inspirować tymi sposobami i powyciagać te elementy, które wydają wam się najbardziej odpowiednie. Inne na pewno wywołają mdłości, ale z kilku rzeczy na pewno skorzystacie. Ale nawet jeżeli nic wam się nie spodoba namawiamy tylko do jednego: klęknij przed swoją ukochaną i w ten sposób podaruj jej pierścionek zaręczynowy, bo to jest (wiemy z doświadczenia) najbardziej pożądane i wspominane przez kobiety.

Sposób z filmu "Uciekająca panna młoda"
Jestem pewien, że przed nami bardzo ciężkie chwile. Jestem pewien, że w pewnym momencie jedno z nas, albo nawet oboje będziemy chcieli odejść...Ale jestem także pewien, że jeżeli nie poproszę cie żebyś była moją będę tego żałował przez resztę życia, dlatego że głęboko w sercu wiem, że jesteś dla mnie stworzona.

Sposób 1
Jesteś ze mną już ponad... i z każdą następną chwilą coraz bardziej rozumiem, że chcę być z Tobą. Wiem, że możesz być zaskoczona, ale jestem pewien, że to co do Ciebie czuję nie jest chwilowe. To uczucie twarde jak diament i chciałbym, zebym ten diament (wyciągasz pierścionek zaręczynowy i klękasz) był tego symbolem. Wyjdziesz za mnie?

Sposób 2
Moja droga, ukochana i najdroższa. Znamy sie juz bardzo długo. Wiem, że czekałem właśnie dla Ciebie. Jestem pewien, że jesteś tą, z którą chcę spędzić resztę mojego życia. (Klękasz) Przyjmij ten pierścionek zaręczynowy i zostań moją żoną.

Sposób 3
Pamiętasz jak się poznaliśmy. Wtedy nie mogłem oderwać od Ciebie wzroku. Cały czas patrzyłem i patrzyłem i nie mogłem nasycić się twoim widokiem. Miesiące mijają, a ja chcę więcej i więcej. Nie mogłem zrozumieć dlaczego tak sie dzieje, ale teraz już wiem: jestem w tobie zakochany. Jestem zakochany i jednocześnie przerażony, ze Ciebie stracę. Dlatego nie chcę ryzykować ani chwili dłużej. (Klękasz i wyciagasz w jej stronę pierścionek zaręczynowy) Czy zostaniesz moją żoną?

Sposób 4
Kochanie nadszedł czas, abym udowodnil, że jesteś dla mnie najważniejsza. Mówiłem Ci już, że Ciebie kocham i że jesteś dla mnie najważniejsza. dzisiaj udowodnie Ci to w taki sposób, ze nie bedziesz miała żadnych wątpliwości. (Wyciągasz pierścionek zaręczynowy i klękasz) Przyjmij ode mnie ten pierścionek zaręczynowy i zostań moja przyszłą żoną.


Zaręczyny w domu
Pierścionki zaręczynowe - przeczytaj zanim kupisz!
Bądź przygotowany!

Zaręczyny w górach
Ranking
najlepszych
pierścionków zaręczynowych
Sposoby na zaręczyny:
Zaręczyny na morzu : Na jeziorze : W mieście miłości : W kinie : Na billboardzie : Na plaży : Zaręczyny z kwiatami : Na stadionie : Na zamku : Na urlopie : Zaręczyny przy ognisku : Na rowerze : W kopalni : Spontaniczne zaręczyny : W teatrze : W galerii handlowej : Na pikniku : W domu : Sekretne zaręczyny : Na dachu budynku : Na video : W radio : W balonie : Pod wodospadem : W miejskim parku : Zaręczyny na kuligu : W limuzynie : Na molo : Na ulicy : Przy lepieniu bałwana : Na sankach
Zaręczyny na filmie:
Zaręczyny przez piosenkę : Z humorem : Po rycersku : Oświadczyny na basenie : W sklepie : W ogródku : Wręczenie pierścionka zaręczynowego w śmigłowcu : Na estradzie : Zaręczyny w górach : W remizie : W kinie : W samolocie : W studiu TV : Pierścionek zaręczynowy podarowany w kinie w USA : Zaręczyny komórkowe : Na bannerze : Na stadionie : W tańcu :
Artykuły:
Starania na zaręczyny : Pierścionki zaręczynowe : Pierścionek zaręczynowy : Ranking pierścionków zaręczynowych : Pierścionek zaręczynowy, a osobowość wybranki : Zazdrość kobiet o zaręczyny : Jak napisać tekst oświadczyn? : Metody na zaręczyny : Zaręczyny : Ciekawe oświadczyny : Nietypowe oświadczyny : Niezwykłe oświadczyny : Romantyczne oświadczyny : Jak się oświadczyć dziewczynie? : Wyjątkowe pierścionki zaręczynowe : Jubiler : Biżuteria
redakcja@romantyczne-oswiadczyny.pl